2019 жылыеліміздеалғашретмұғалімдердіңқұқықтары мен мүдделерінқорғауғабағытталған «Педагог мәртебесітуралы» заңықабылданды.

МұғалімдердіңқұқықтарынсақтаудықамтамасызетумақсатындаҚостанайоблысыныңбілімбасқармасы «Қостанайоблысыпедагогтерінқорғау» Telegram-чат жұмысынбастайды.

Білімбасқармасыныңжәнебөлімдерініңмамандарыәрбірөтінішбойыншафактілердіанықтап, жеделкерібайланысқашығады.

Барлықөтініштергежауапберіліп, қажеттілігінеқарайтиістішараларқабылданады.

Мұғалімдерчатқасілтемеарқылықосылаалады https://t.me/kostkorgau.